Активісти «Солідарності» прибрали від сміття прибережні зони річок Черкащини (фото)

30 квітня 2015, 20:29

IMG_6133_900x600

Представники Черкаської територіальної організації партії «Блок Петра
Порошенка «Солідарність» прибрали кілька кілометрів прибережної зони Дніпра та вивезли вантажівку сміття. «Черкаську толоку» ініціював голова територіальної організації Василь Фурман. Він узяв і активну участь у прибиранні зони відпочинку черкащан.

- Ми ініціювали та провели таку акцію, щоб очистити від сміття території біля річок області, щоб зберегти природу та підтримати місця відпочинку в чистоті, - розповідає Василь Фурман. – Але мали й іншу важливу мету. Такі заходи згуртовують людей. Ми хочемо продемонструвати, що, об`єднавши зусилля, можна вирішити чимало проблем громад. І таке об`єднання стане в нагоді жителям міст та сіл особливо після децентралізації та передачі значної частини повноважень на місця.

IMG_6162_900x600

Прибирання прибережних зон цього дня відбулося у більшості міст та сіл області. Участь у «Черкаській толоці» взяли небайдужі жителі, депутати місцевих рад, партійні активісти.

IMG_6205_900x600

- Спільна праця згуртовує людей. Сьогодні разом ми зробили світ навколо нас трохи чистішим, - зазначає депутат Черкаської міської ради Андрій Більда. – Особливо приємно те, що цього року сміття на березі Дніпра значно менше, ніж збирали у попередні роки. Це означає, що свідомість наших громадян змінюється, і вони набагато менше сміття залишають після себе у зонах відпочинку.

IMG_6240_900x600

IMG_6124_900x600

Поділитись

Коментарі

Вгору