Аграрному фонду за позовом прокуратури Черкас повернуто понад півмільйона гривень

28 лютого 2014, 13:14

Господарський суд Черкаської області задовольнив позов прокуратури міста Черкаси до товариства з обмеженою відповідальністю в інтересах держави в особі Державної спеціалізованої бюджетної установи Аграрний фонд.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Черкаси.

Нагадаємо, прокурорською перевіркою встановлено, що Аграрний фонд та сільськогосподарський товаровиробник зерна – вказане ТОВ – у минулому році уклали біржовий контракт на закупівлю фондом зерна.

Як повідомляє старший прокурор відділу прокуратури міста Черкаси Дмитро Приходько, відповідно до умов контракту покупець провів попередню оплату в розмірі 50% від вартості послуг у сумі понад 500 тис. грн. Решту зобов’язувавася виплатити після отримання зерна та надання документів. Однак, відповідач не виконав свої зобов’язання та не передав обумовлену кількість пшениці у передбачений контрактом термін. Авансовий платіж ним теж не було повернуто.

Прокуратурою м.Черкаси на захист інтересів Аграрного фонду України до господарського суду Черкаської області направлено позовну заяву про стягнення коштів.

Позов задоволено, понад півмільйона гривень буде стягнуто з сільгосптоваровиробника.

Коментарі

Вгору