Афганці розгнівані заявами екс-мера про причетність до команди Петра Порошенка

09 квітня 2014, 14:54

Як заявив голова Черкаської регіональної організації УСВА (воїнів-інтернаціоналістів) Олександр Рибченко, афганці з «гнівом сприйняли звістку про намір призначити керівником виборчого штабу Порошенка в Черкасах Сергія Одарича. Той сам уже активно розповсюджує ці чутки у своїй передвиборчій кампанії, заявляючи, що він і Порошенко — одна команда», а також про те, що користується лояльністю й підтримкою партії «Удар», повідомляє "Черкаський край".

— Наша спілка упродовж останніх чотирьох років перебуває в жорсткій опозиції щодо цієї особи, — пояснив причину хвилювання Олександр Рибченко. — У березні 2012 року саме ветерани Афганістану ініціювали відставку міського голови, який довів місто до повного зубожіння. Були знищені найпотужніші черкаські підприємства, серед яких — машинобудівний завод «Темп», деревообробний комбінат, зруйновані комунальне господарство, тролейбусний парк. Сьогодні в казні немає коштів ні на ремонт доріг та ліфтів, ні на благоустрій міста, ані на головні потреби медицини й освіти.

З цього приводу ветерани-афганці звернулися з офіційним листом до Петра Порошенка та Віталія Кличка, нагадуючи останньому про існування угоди щодо стратегічного партнерства між партією «Удар» та УСВА, з проханням вплинути на ситуацію та не втратити підтримку багатотисячної армії афганської організації в Україні.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору