Аферисти “наміняли” у пенсіонерів 65 тисяч гривень

10 січня 2017, 14:20

top-photo4 січня двоє осіб видурили у пенсіонерки із села Попівка Звенигородського району 50 тисяч гривень. Прийшли до жінки під приводом обміну на нібито нові куп'юри, пишуть "Вісті Черкащини".

"Ті двоє прийшли до пенсіонерки і розповіли, що за кілька днів буде проводитися обмін старих грошей на нові, – розповідає начальник звенигородського відділу кримінальної поліції Олег Міщенко. – Попросили у неї всі наявні збереження дати їм для перепису номерів, а вже нові гроші ніби мала принести листоноша. Жінка повірила і дала їм в руки 50 тисяч. Вони зробили вигляд, що переписують і, перемотавши скотчем, віддали назад. Вже у будинку жінка викрила обман, бо справжні купюри були тільки зверху і знизу. Все інше — просто папір".

Наступного дня подібна ситуація трапилась і з жителем Ватутіного. В нього злочинний дует розжилися на ще 15 тисяч гривень. А через день вони відзначилися і на Шполянщині. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею “шахрайство”. Поліція вже має зачіпки, тому є шанс, що шахраї скоро позбудуться свого “заробітку” і сядуть до в'язниці.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору