Дитина ледь не випала з атракціону в Черкасах. Винних в інциденті не знайшли

03 липня 2020, 09:03

Дівчинка ледь не випала з батута-катапульти на площі біля ТРЦ "Хрещатик" просто на очах у батька, - пише "Вичерпно".

Заява до поліції з цього приводу не надходила.

Батько дівчинки Олександр Валієв запевняє, що не захотів чекати поліцію, аби чимшвидше відвезти доньку до лікарні та впевнитись, що у неї немає переломів та забоїв.

- На щастя, вона зачепилась ногою за ремінь і лише подряпала шкіру. Коли я дізнався, що все нормально, то заспокоївся, — каже Олександр Валієв.

Згодом виявилось, що хлопець, який працював того дня на атракціоні та відповідав за безпеку, ненадійно закріпив жилет безпеки, унаслідок чого дівчинка випала з нього. Співвласник атракціону Іван Черненко каже, що така ситуація трапилась винятково через недосвідченість працівника.

- Цей хлопець проробив лише тиждень і після цього сказав, що не хоче більше тут працювати. Ми вже замовили новий жилет, який фіксується зверху, аби більше не було таких інцидентів, — розповідає Іван Черненко.

Представниця власника ТРЦ, кому і належить ця площа, теж відхрещується від відповідальності і переконує, що вони лише надають послуги з оренди, а як саме працюють орендарі — вони не контролюють. В управлінні інспектування Черкаської міської ради сказали звертатися до Держпродспоживслужби. Там навпаки — відправили назад до міської влади. Звідти на цей раз відправили до Управління Держпраці. Там же твердять, щоб перевірили власника атракціону та дотримання заходів безпеки, його мають внести в річний план. А позапланово вийти туди з ревізією не можуть, бо бракує підстав: звернення до поліції або ж особистої заяви батьків дівчинки.

Сьогодні оскандаленого батута на площі вже немає - його прибрали у той день, коли журналісти зателефонували керівництву ТРЦ.

Поділитись

Коментарі

Вгору