39 екс-регіоналів перефарбувалися, щоб потрапити в міську й обласну ради (список)

22 жовтня 2015, 17:43

1122

39 колишніх членів Партії регіонів вступили до лав інших політичних партій, щоб стати депутатами Черкаської міської та обласної рад. 

Відповідні дані оприлюднив депутат Верховної Ради України Андрій Левус на своїй сторінці у Фейсбук.

- Операція "Фарбовани лис" - найбільше регіоналів у списках БПП, "Нашого краю" та "Відродження". Виборча кампанія уже на фініші. Через кілька днів українці оберуть собі місцеву владу. Для того, щоб цей вибір був більш об'єктивним та усвідомленим, я ініціював збір інформації про фарбованих лисів – екс-регіоналів, що намагаються пролізти в нову владу у списках різних політичних сил. Фарбовані лиси діють більш хитро, не міняючи своїх планів та принципів, вони просто змінюють партійний квиток. Ці люди не змінили свого світогляду, вони не хочуть змін в цій країні, для них головне - завжди бути при владі. Протягом 10 днів громадські активісти та експерти поіменно виявляли людей, які правдою і вірою служили Януковичу, а зараз перефарбувались в інші кольори, і йдуть у списках патріотичних партій, -  зазначив нардеп.

риги

Для збільшення натисніть на фото

Так, до Черкаської міської ради усього балотується 7 колишніх членів Партії регіонів:  від партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" - 2 особи, від "Відродження" - 1, від ВО "Батьківщина" - 1, від ПП "Наш край" - 3.

риги2

Для збільшення натисніть на фото

До Черкаської обласної ради усього балотується 32 екс-регіонали: від БПП - 18 осіб, від "Відродження" - 6, від ВО "Батьківщина" - 2, від "Наш край" - 6.

ПР

Для збільшення натисніть на фото

 

Коментарі

Вгору