25 травня у Черкасах мають відбутися дострокові вибори мера і міської ради

25 лютого 2014, 12:45

Депутатська група «Вільні демократи» у Черкаській міській раді вважає, що 25 травня 2014 року, одночасно з достроковими виборами Президента України та Черкаського міського голови, мають відбутися і дострокові вибори Черкаської міської ради. До цього ж часу містом повинні управляти тимчасові органи. Натомість переговори депутатів, громадськості, фракцій, політичних партій мають відбуватися публічно.

Про це йдеться на сайті Партії вільних демократів.

З А Я В А

депутатської групи «Вільні демократи» у Черкаській міській раді

Ми, депутати Черкаської міської ради - члени групи «Вільні демократи», переконані у тому, що 25 травня 2014 року, одночасно з достроковими виборами Президента України та Черкаського міського голови, мають відбутися і дострокові вибори Черкаської міської ради.

Причина – саме цей склад міської ради на догоду режиму Януковича-Тулуба руйнував місцеве самоврядування шляхом усунення законнообраного міського голови. Саме ця міська рада за три місяці протистояння не спромоглася жодного разу зібратися і висловити свою позицію щодо суспільно-політичних подій у Черкасах та Україні, щодо засудження дій «Беркуту», відставки уряду, звільнення міністра Захарченка, покарання усіх, хто віддавав злочинні накази тощо. Хоча депутатська група «Вільних демократів» разів п’ять ініціювала проведення позачергової сесії. Така страусина позиція більшості міських депутатів, на наш погляд, є свідченням того, що міська рада не може представляти громаду міста, відображати її інтереси.

Ми упевненні, що на період до виборів, які мають відбутися 25 травня, має відбутися управління містом тимчасовими органами. Всі ми розуміємо, що сміття з Черкас має вивозитися, заробітна плата вчителям і медикам оплачуватися, проводитися розрахунки за газ та електрику. Зокрема, має бути обраний новий секретар міської ради, обраний новий, а не тулубівський, виконком, сформована нова коаліція у міській раді у складі «Батьківщини», УДАРу та Вільних демократів.

Ми переконані - і це наша вимога - усі переговори депутатів, громадськості, фракцій, політичних партій мають відбуватися ВИНЯТКОВО публічно. Вважаємо, що до складу виконкому мають увійти не лише представники політичних сил, але й громадськості: представники «Євромайдану», партії «Свобода», Правого Сектору, «Автомайдану», Самооборони, партії «Демократичний Альянс».

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору