24 ящика паперу і три дні роботи принтерів: працівниця “Черкасиводоканалу розповіла, як щомісяця друкує понад 50 тисяч платіжок

11 травня 2024, 08:28

120 пачок паперу потрібно, щоб до кожної черкаської домівки потрапили платіжки за водопостачання та водовідведення. Друкує їх вже понад 16 років оператор копіювально-розмножувальних машин Катерина Захаренко.

"Я прийшла на водоканал у 18 років. І працюю тут вже 16. За фахом я – юрист, і навіть працювала кілька місяців на підприємстві за фахом. Потім перейшла на посаду оператора копіювально-розмножувальних машин. Зараз я працюю із гігантськими принтерами. Найчастіше – роблю копії для працівників нашого підприємства, для всіх підрозділів: сканую, друкую… Також частина моєї роботи – це друк платіжок для населення та промисловості", - розповідає Катерина Захаренко.

За її словами, час, коли потрібно друкувати квитанції – гаряча пора.

"На три дні мій кабінет перетворюється на вулик: тут шалено гудуть всі три промислові принтери, стоїть запах фарби… За ці дні я навіть не встигаю присісти: носимо папір, закладаємо, заправляємо принтери, розкладаємо платіжки… Щоб надрукувати понад 50 тисяч платіжних квитанцій – потрібно мінімум 24 ящика паперу формату А 4, а ще – 5 кілограмів тонеру. Кожна така платіжка – це той важливий документ, який потім потрапить у кожну домівку. Тож, ми завжди друкуємо і приносимо їх вчасно" – зізнається працівниця "Черкасиводоканалу".

Водночас зараз люди почали переходити на електроні платіжки. Зокрема, «Черкасиводоканал» у серпні 2023 року запровадив новацію, яка передбачає, що налаштувати отримання електронних квитанцій (і відмовитися від звичайних паперових) стало можливо в особистому кабінеті на сайті підприємства. З початку заснування цієї послуги нею вже скористалися 2 тисячі черкащан.

За інформацією пресслужби КП "Черкасиводоканал"

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Анатолій :

Електронні квитанції? А як щодо зберігання квитанцій протягом 3 років?

Анатолій І. :

це ще раз підтвержується роботу бездар і куди влітають наші гроші, признання на яву

Вгору