18-річних черкащан знову призиватимуть в армію

16 січня 2020, 14:51

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році.

Відповідний документ оприлюднили сьогодні, 16 січня, на сайті Глави держави. Згідно з ним, на строкову військову службу планують закликати, починаючи з 18 років.

Це при тому, що не так давно Міністр оборони Андрій Загороднюк заявив про бажання скасувати військовий призов.

"Призвати на строкову військову службу придатних за станом здоров’я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу", - йдеться в Указі.

Датами призову визначили період із квітня по червень 2020 року та жовтень – грудень 2020 року.

У коментарі нашому виданню заступник обласного військового комісара Олег Захаренко зауважив, що кількість "весняних" призовників по Черкащині буде відома згодом. При цьому наголосив, що у ці списки також будуть включенні 18-річні юнаки. Більше того - за його словами, вони стоять на обліку у військкоматі вже із 17 років.

- Незалежно від того, отримали вони повістку чи ні, громадяни призовного віку повинні у 10-денний термін після виходу Указу президента про призов на строкову військову службу зобов'язані з'явитися до військкомату, - пояснив він.

Коментарі

Вгору