160 тис. грн. міська влада виділила для центру реабілітації дітей-інвалідів

03 червня 2015, 19:58

1

В центрі реабілітації «Пролісок» лікується 350 дітей-інвалідів. День захисту дітей вони відзначали із танцями, піснями  та іграми.  До цього дня міська влада виділила 160 тис. грн., щоб встановити нові вікна в центрі. А приватні підприємці порадували найменших солодкими подарунками, пише Вечірня Умань.

Кожного року в центрі реабілітації дітей-інвалідів «Пролісок»  проходять лікування сотні маленьких уманчан. До Дня захисту дітей працівники закладу влаштували справжнє свято для своїх вихованців.

- Діти – це наше майбутнє, надія, наша опора. Ми всіх наших вихованців вітаємо зі святом, - розповідає начальник управління праці та соціального захисту  населення Галина Кучер. – До цього дня депутатська рада виділила кошти із міського бюджету на встановлення нових вікон у центрі, а це 160 тис. грн. Минулого року ми встановили електроопалення. Тож цьогорічну зиму ми зустрінемо в теплі.

2

Прийшов з подарунками на свято і приватний підприємець Сергій Зозуля. Він неодноразово надавав дітям з обмеженими можливостями інвалідні крісла, візки та інші необхідні для них речі.

-  Діти повинні відчувати себе захищеними.  І я буду їм і надалі допомагати. А щоб їхнє життя стало трішки солодшим, то для кожного магазин «Капітошка» надав шоколадні подарунки, - говорить Сергій Зозуля.

Вихованці центру завершили свято концертом. Вони співали пісні, читали вірші та танцювали.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору