“15 млн грн втратив бюджет Черкас через непроведення земельних сесій”, – Тренкін

20 червня 2022, 10:18

23 червня відбудеться сесія Черкаської міської ради. На ній уперше від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну розглядатимуться не лише галузеві, а й земельні питання.

Як повідомив секретар Черкаської міської ради Юрій Тренкін, з лютого по травень місто Черкаси недоотримало загалом 15,2 млн грн. З них 5,6 млн грн  – земельний податок, 9,6 млн грн – оплата за оренду. Щоб бюджет не втрачав кошти, необхідно провести сесію і ухвалити рішення про продовження договорів оренди землі. Адже від 24 лютого багато договорів закінчилися, і орендатори не мають юридичних підстав для оплати. Крім того, нагального розгляду потребують ще багато земельних питань.

«Загалом на сесії планується розглянути близько 150 земельних питань. Це продовження оренди, надання в оренду земельних ділянок під існуючими забудовами, надання дозволів на розроблення документації із землеустрою комунальним підприємствам, у тому числі, для парків, скверів і кладовища, продаж права оренди земельних ділянок, проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок тощо. Наголошую, на сесію виноситимуться лише такі, які не викликатимуть запитань в депутатів та громадськості. Всі вони будуть розглянуті у земельній комісії, якщо хтось із депутатів матиме зауваження до проекту рішення – його буде знято з розгляду. Порядок денний буде опубліковано на сайті міської ради», – зазначає секретар міської ради Юрій Тренкін.

За інформацією пресслужби Черкаської міськради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору