149 співробітників поліції Черкащини після атестування понижено в посадах

19 жовтня 2016, 13:18

поліція_форма-424x283 (1)

Атестування поліцейських в області добігає кінця. Розпочате 26 квітня 2016 року, його вже пройшли керівники вищої та середньої ланки, інший особовий склад Головного управління Національної поліції в Черкаській області. Батальйон поліції особливого призначення та відділ швидкого реагування поки що не пройшли атестування, пише Вечірка.

Перевірці ділових, професійних та особистих якостей загалом підлягало 1909 співробітників главку області. На сьогодні її пройшли 1823 особи. За результатами атестування 54 поліцейських займаній посаді не відповідає, підлягає звільненню зі служби в поліції через службову невідповідність, 154– займаній посаді не відповідає, підлягає переміщенню на нижчу посаду через службову невідповідність; 211 – займаній посаді відповідають, заслуговують призначення на вищу посаду та 1404 продовжать працювати, відповідаючи займаній посаді. На даний час 149 співробітників поліції вже понижено в посадах, а 33 із 54 звільнено зі служби.

За інформацією заступника начальника управління кадрового забезпечення ГУНП області Руслана Горяченка, до органів суду із оскарженням рішення атестаційної комісії звернулись восьмеро співробітників поліції. 23 співробітники ГУНП області після проходження атестації звернулись зі скаргою на висновки атестаційної комісії до Апеляційної атестаційної комісії північного регіону. Чотири скарги визнано, як такі, які розгляду не підлягають. По тринадцяти співробітниках скаргу відхилено. Чотирьом працівникам змінено рішення звільнення зі служби на позитивні. Дві особи були не згодні з пониженням, подавали скарги на висновки атестаційної комісії і довели свою правоту: одного визнали таким, що відповідає займаній посаді, ще один займаній посаді відповідає та заслуговує призначення на вищу посаду. Тобто апеляція скасувала рішення атестаційної комісії.

На поліграфічне обстеження за рішенням атестаційної комісії направлено 11 із 232 керівників поліції. Результати поліграфічних обстежень атестаційні комісії обов’язково враховували при прийнятті остаточного рішення.

Із 4500 співробітників ще УМВС області на сьогодні лишилось 2500 співробітників ГУНП області. Атестування зменшило кількість ще на півсотні. На сьогодні близько 400 посад є вакантними.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору