Про екологічну ситуацію в районі на засіданні колегії Канівської РДА доповів завідувач сектору з питань цивільного захисту відділу містобудування, архітектури, ЖКГ, будівництва та з питань ЦЗ районної державної адміністрації Володимир Гуров. Про це «Новій Добі» повідомили у Канівській РДА.
З метою запобігання виникнення надзвичайних ситуацій у період пропуску льодоходу, весняної повені та паводків, комісією техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій створено оперативний штаб для керівництва роботами з пропуску паводка – повідомив завідувач сектору з питань цивільного захисту відділу містобудування, архітектури, ЖКГ, будівництва та з питань ЦЗ районної державної адміністрації Володимир Гуров.
Частина території району рівнинна, тому під час повені та дощових паводків можуть підтоплюватися низинні місця прибережних сіл, які розташовані в низинах Кременчуцького водосховища та річок Рось і Росава.
Постійну потенційну небезпеку представляє Канівське водосховище. У зону можливого підтоплення потрапляють одинадцять сіл Канівського району: Ліпляве, Келеберда, Прохорівка, Сушки, Пекарі, Хмільна, Хутір-Хмільна, Михайлівка, Кононча, Межиріч, Лука, та 29 кілометрів ліній зв’язку, 13.5 км автодоріг, 5 автодорожніх моста, 46 км ліній електропередач, 6 газопроводів; можливе руйнування Пекарівської захисної дамби та каналізаційного колектора і полів фільтрації Канівських міських очисних споруд – наголосив Володимир Володимирович.
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram