11 черкаських ветеранів братимуть участь у національному відборі на «Ігри нескорених»

13 вересня 2019, 12:40

????????????????????????????????????

11 ветеранів АТО та ООС Черкащини братимуть участь у національному відборі на «Ігри нескорених-2020». Сьогодні вони вирушають до Києва. Там на стадіоні «Піонер» учасники спробують себе у шести дисциплінах Ігор, в яких братиме участь Україна.

«Ігри Нескорених» – це найбільші в світі міжнародні змагання для ветеранів та військовослужбовців, які отримали поранення, виконуючи свої обов’язки. Вперше Ігри відбулися у 2014 році. Українська збірна доєдналася до них у 2017 році, дебютувавши на змаганнях в Торонто.

– Спорт – об’єднує, а головне – реабілітує тих, хто обрав його як стиль життя, – каже заступник голови ОДА Костянтин Омаргалієв. – У суботу наші бійці братимуть участь у національному відборі у Києві. Випробовуватимуть себе у шести категоріях:е легка атлетика, плавання, стрільба з лука, веслування на тренажері, пауерліфтинг та велоспорт. Приємно, що з року в рік бажаючих від Черкащини взяти участь в Іграх постійно збільшується. У свою чергу ми будемо усебічно підтримувати наших бійців, які обрали для себе спорт. Зараз ми збираємо їхні побажання і в найкоротші терміни сприятимемо у придбанні всього для них необхідного. А поки зичу кожному учаснику особистих спортивних перемог над собою насамперед.

Довідково: в «Іграх Нескорених-2020» беруть участь 19 країн. Змагання пройдуть у Гаазі 9-16 травня наступного року. Цього року до збірної України потрапить на 5 осіб більше, ніж торік. Загалом у команді буде 20 учасників. Оголосять склад збірної 17 жовтня.

За інформацією Черкаської ОДА

Коментарі

Вгору