Замість звичного конспекту і вчителя, що 45 хвилин пояснює тему, електронні книги та інтерактивні уроки, замість домашніх завдань, практика за спецнапрямком. Український аграрний ліцей, що розпочав роботу в Умані, 19 травня відкрив свої двері для талановитих школярів, щоб познайомити абітурієнтів з перевагами профільної освіти, пише "Вечірня Умань".
- Про ліцей я дізнався від проекту "Майбутні фермери України", а також про нього розповідали в школі.
Стало цікаво, що це за коледж, яка в них система навчання та які спеціальності є профільними. Для уманських школярів - це справді гарна можливість отримати гарні знання та підготуватись до ЗНО, - розповідає учень 10 класу Назарій Сеповий.
Для школярів, які досі вважали, що агросектор - це жінка з відром, що доїть корову та чоловік, який вилами підкидає сіно, засновник аграрного ліцею Андрій Дикун показав сучасні українські роботизовані ферми, де усю роботу виконує техніка, а замість фізичної сили працює голова.
- Агросектор в Україні - це галузь, що розвивається, і з кожним роком вона все більше потребує нових кадрів, цілеспрямованої молоді зі знанням іноземних мов, яка готова працювати розумово. На даний час, в агросекторі катастрофічно не вистачає кваліфікованих журналістів, програмістів, аналітиків та ветеринарів тому, щоб агробізнес розвивався завтра, сьогодні ми маємо зробити ставку на школярів, і дати їм якісну освіту, яка б піддержувалась не червоним дипломом а знаннями і практикою, і тільки тоді ми матимемо успішний результат, - зазначив Андрій Дикун.
Студентами коледжу можуть стати учні, що закінчили 9-ті 10- класи.
Заяви для вступу приймаються:
- з 15 травня по 14 червня у приміщенні ліцею (І поверх, малий конференц-зал) з 15:00 до 17:00 або заповнити онлайн заявку на сайті http://ual.net.ua.
- з 15 червня по 16 серпня на сайті або у приміщенні ліцею за попередньою домовленістю за телефоном (067-315-17-15).
Конкурсні випробування для учнів, які вступають до 10-х класів ліцею, проводяться у формі комплексного тестування з трьох предметів:
- українська мова і математика (обов’язкові),
- біологія та історія України (за вибором).
Тестування передбачено за програмою державної підсумкової атестації учнів 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Якщо абітурієнти мають власні розробки, творчі вироби, технічні винаходи, які підтверджують інтерес та здібності з обраної спеціалізації, їх можна подати теж до конкурсної комісії.
Вступні випробування відбудуться 24 травня о 16:00, 9 та 14 червня об 11:00 за адресою ліцею (м. Умань, вул. І. Гонти, 3).
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram