Порошенко нагородив черкаського рятувальника орденом “За мужність”

17 жовтня 2016, 09:12

057

14 жовтня за мужність, самовідданість і високий професіоналізм під час виконання службових обов’язків, а також з нагоди «Дня захисника України" сапер групи піротехнічних робіт Аварійно рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС у Черкаській області Олег Корговський з рук Президента України отримав Державну нагороду.

Під час урочистостей за високопрофесійне виконання службових обов'язків Президент України Петро Порошенко особисто вручив Олегу Корговському орден «За мужність» III ступеня, інформують у прес-службі УДСНС України в Черкаській області.

Також з нагоди свята Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін відзначив черкаського рятувальника цінним подарунком у вигляді годинника.

01

«Ще дорогою до Києва мене переповнювали хвилювання, - зізнається Олег Корговський. - Мені водночас дуже приємно та хвилююче було отримати особисто з рук Президента нагороду. Безперечно це заслуга не однієї людини, а всього нашого підрозділу, всієї піротехнічної групи», - підкреслив сапер Олег Михайлович.

Нагадаємо, що напередодні свята, керівник групи, в якій несе службу Олег Корговський, підполковник служби цивільного захисту Володимир Кравець отримав від представника Генерального штабу ЗСУ спеціальну медаль.

Вгору