“Геть московського попа”, – на сесії продовжують скандалити через національний парк

12 жовтня 2016, 13:16
14642573_678217332346947_1779672167_n

Фото: Про все

На сесії  Черкаської облради продовжують бурхливо обговорювати створення в області Національного природного парку «Холодний Яр». З цього приводу на сесію прийшов митрополит Черкаський і Канівський УПЦ МП Софроній. Але його зустріли вигуками «Геть московського попа».

Про це із сесійної зали повідомляє кореспондент «Про все».

На сесії Софроній взяв слово і почав говорити про недоцільність створення парку. Присутні в залі представники громадськості перервали його виступ вигуками: «Геть московського попа».

Це в свою чергу дуже розлютило владику. Тож він почав кричати у відповідь: «Де поліція? Нехай виводять цих молодиків із зали».

Далі він продовжив свій виступ, який аплодисментами  підтримали противники створення парку.

Після цього до трибуни вийшла екс-голова облради Валентина Коваленко.

- Це ганьба – плескати тому, хто служить Московському патріархату,  і церкви якого відмовляються відспівувати загиблих українсьих героїв, - зазначила вона.

Гуцулочка сказав:

Ганьба – це бездоказово намагатись принизити людини у священницькому сані. Ганьба – вигукувати у сесіній залі образливі заклики. Ганьба, що наші депутати такого низького культурного рівня.

13moiseev сказав:

Дискредитувати УПЦ навіть якщо він робить для держави справу. Такі напади по всій Україні проводить наш президент, і знову звинувачення фейкового характеру про відспівування воїнів АТО.

володимир сказав:

софроній завжди був проти російської церкви його називали западенцем і розкольником тому і митрополита дали останньому бо 25 років дути єпископом та ще в такому віці явно що не служив ні москві ні києву

Вгору