Активісти закликають бойкотувати концерт Потапа і Насті в Черкасах

11 листопада 2016, 09:10

51898_115529

Черкаські та всеукраїнські організації, що входять до складу Молодіжної громадської ради при міському голові (ЧОО ВГО «Сокіл», ГО «Студентська Свобода» та ВМР «Національний Альянс») написали звернення на ім’я очільника міста Анатолія Бондаренка з проханням сприяти скасуванню виступу "Потапа і Насті". Також ініціативу підтримали організації Цивільний корпус «Азов» та ГО «Автомайдан».

Ініціатори бойкоту зазначають, що дует «Потап і Настя» під час збройної агресії Росії проти України їздив у ворожу країну з концертами та отримував нагороди від імені Росії. Також «Потап і Настя» часто демонструють приклади аморальної поведінки та закликають молодь вести згубний спосіб життя.

"Останнім часом «Потап і Настя» намагаються виправдатися й у цьому році припинили концертну діяльність в Росії. Проте всім відомо, що вони прийняли таке рішення, бо зрозуміли, що незабаром можуть втратити можливість заробітку в Україні. Так як це сталося з Ані Лорак, Таїсією Повалій та іншими «зірками», які під тиском українців патріотично переїхали в Росію", - повідомляють активісти.

Також ініціатори бойкоту запрошують якомога більшу частину громади долучатися до протесту аби довести, що Черкаси - це українське козацьке місто.

zvernennya-z-pidpysamy-1-1 zvernennya-z-pidpysamy-2

За інформацією прес-служби Черкаської обласної організації  ВО «Свобода»

Горген сказав:

Чому “активісти” не закликають бойкотувати “Рошен” (його справжній власник, думаю, відомий всім) у зв’язку з тим, що фабрики розташовані в Росії й дехто з високопосадовців (справжні власники корпорації) і досі отримує від цього дивіденти?

Олена сказав:

Те ж саме я можу сказати й про Лободу, яка незабаром повинна приiхати у Черкаси. Вона також фестивалить у Москву, спiвае там на корпоративах та на гастролях, а потiм хвалиться, який там був аншлаг…А якщо без сарказму, то ми якось перетворюемося на таких собi “революцiонерiв”, що бастують по любому приводу! Нав”язують мову, нав”язують музику, нав”язують фiльми по ТВ, нав”язують гастролерiв. Та не пiду я та не буду слухати ТIК, Дзiдзьо та подiбних! Не хочу дивитися “шедеври ” типу “Найкращий день у моему життi” або “Гречанка”! Я буду обирати, що менi читати, дивитися та кого ходити САМА! А ось ця хамська, бидл…вська акцiя нам бонусiв не додае! Потап та Настя – украiнськi виконавцi, а помилки у повед1нц1 е у багатьох! Вони вже все усвiдомили. А я iх слухаю iз задоволенням!

Вгору