сьогодні
09 грудня 2016
Loading...

08:06

В Іркліївському риброзпліднику – новий керівник

Фото: Про Все

Ліворуч Єгор Репецький Фото: Про Все

У Черкасах представили нового керівника Державного підприємства «Іркліївський розплідник рослиноїдних риб» 48-річного Єгора Репецького.

Як зазначив під час представлення заступник голови Держрибагентства України Андрій Кравченко, перед новим керівником стоїть завдання у забезпеченні продовольчої безпеки держави.

Про себе новий керівник розповів, що має науковий ступінь кандидата фізико-математичних наук.

– Працював помічником народних депутатів України, заступником міністра у справах молоді, сім’ї та гендерної політики Криму, був в Адміністрації України. Маю 5 ранг державного службовця. Також є досвід роботи у бізнесовій та промисловій сфері, – зазначив Єгор Репецький.

Керівника обирали за конкурсною системою.

Серед перших своїх кроків називає – осучаснення ведення бухгалтерського обліку на підприємстві. Це, за його словами, покращить рентабельність. Також збирається залучати до розвитку рибросплідника науковців.

– Значну увагу хочу приділити інкубаційному цеху. Знаючи, що після інкубації виживання малька на рівні приблизно 23%. Хоча європейський досвід показує, що цей показник можна збільшити, застосувавши нові технології. Таким чином, собівартість продукції буде знижуватися, а дохід підвищуватиметься, – поділився своїми планами новопризначений керівник. – Також будемо виходити зі своєю продукцією на магазини.

  
Коментарі - 0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


*

* Модератор має право без попередження та додаткових пояснень видаляти коментарі, які не відповідають ПРАВИЛАМ сайту.

КАЖУТЬ ЩО...
СОЦ. МЕРЕЖІ
Читайте нас на Facebook

AVTOsale.ua-всі пропозиції з продажу авто Вашого міста.
Слідкуйте за свіжими новинами в Україні на UKR.NET
Афіша всіх фільмів в кіно на KINOafisha.ua.
Погоду в Черкасах на тиждень дивись на Sinoptik.ua.