У Черкасах патрульні пильнують авто, в якому можуть бути наркотики (фото)

19 жовтня 2016, 10:34
14724015_1094282260658160_1185756008_o

Фото "Про все".

У Черкасах працівники патрульної поліції спостерігають за автомобілем, у якому, ймовірно, знаходяться наркотичні речовини.

Про це у коментарі «Про все» повідомила прес-офіцер Управління патрульної поліції в м. Черкаси Зоя Вовк.

Так, 18 жовтня, близько 21:15, було зупинено автомобіль БМВ, водій якого проїхав на заборонений сигнал світлофору по вул. Гагаріна. Під час винесення постанови до патрульних під'їхав автомобіль Мерседес, водій якого сказав, що знає водія БМВ.

Водночас, як повідомляють у поліції, Мерседес раніше вже зупиняли та з нього вилучали наркотичні речовини, тому було прийняте рішення провести поверхневий огляд транспортного засобу. При огляді авто патрульні помітили білий підозрілий пакет, в якому, ймовірно, знаходились заборонені речовини. Відтак на місце події викликано слідчо-оперативну групу.

Фото: Про Все

Фото: Про Все

У свою чергу водій викликав свого адвоката, зачинив авто та відмовився відчиняти його слідчо-оперативній групі для перевірки вмісту пакету. Автомобіль було опечатано в присутності свідків.

Наразі за ним ведеться спостереження працівниками патрульної поліції.

Олександра сказав:

Раніше вилучали та вирішили перевірити ще раз?! На якій підставі? Чоловік зупинився, щоб допомогти знайомій дівчині.. З якого дива його машину вирішили перевіряти? Якби поліція перевіряла усі автомобілі, котрі раніше здійснювали правопорушення, то це коло ніколи б не закінчилось… Краще б поліція слідкувала за порядком у місті, наприклад, біля нічних закладів, де у вечірній час бійка на бійці.. сташно проходити повз…

Вгору