Пішохідний міст на Луначарці перебуває в аварійному стані (фото)

10 жовтня 2017, 08:45

Пішохідний міст у мікрорайоні Лісовий перебуває в аварійному стані. Відповідні фото розмістив на своїй сторінці у Facebook черкащанин Сергій Гомаз, пише vikka.ua.

"Увагу хочу зосередити на питаннях безпеки. У першу чергу безпеки дітей, які ходять щодня мостом до школи №7 з мікрорайону Лісовий (Луначарського) від вулиці Момота до вул Кибенка", − зазначив містянин.

Чоловік повідомив, що на мосту у середину пішохідної зони стирчать оголені та ледве заізольовані кабелі, а східці не бачили ремонту з моменту будівництва.

"Усе це рано чи пізно може привести до жахливих наслідків, але як то часто буває, або відповідальні особи про це не знають, або на папері дійсно все ідеально", − написав пан Сергій.

Водночас директор КП "Міськісвітло" Віталій Терьохін зазначив , що працівники підприєства вже сьогодні мають полагодити електропроводку на мосту.

 

 

 

 

 

111 сказав:

всі мости повинні кожні 5 років проходити обстеження спеціалізованими організаціями та на підставі їх висновків проводиться поточний або капітальний ремонти. У нас в місті вже багато років такі обстеження не проводяться, а відповідно й ремонти

Вгору