сьогодні
10 грудня 2016
09 грудня 2016

09:10

Алкоголь у Черкасах: ліцензій на продаж мало, дешевої випивки – багато

raznovidnosti-likerov-avtor-1

У Черкасах видано більші ніж в 1,5 рази менше ліцензій на продаж алкоголь, ніж в середньому по Україні. Через брак клієнтів місцеві кафе відмовляються від ліцензій, натомість процвітає продаж алкоголю з рук.

Тексти” продовжують досліджувати міста, де кількість виданих алкогольних ліцензій є одною з найнижчих в Україні.

“Може скластися враження, що тут живуть одні тверезники. Це ж підтвердить і зіставлення кількості виданих ліцензій на кількість мешканців. У Черкасах це 18,7 ліцензій на 10 тисяч людей, а в середньому по Україні — 28,2. Але враження про тотальну непитущість — хибне”, — йдеться у репортажі.

Журналістку здивувало, що у Черкасах далеко не всюди продають пиво та більш міцні алкогольні напої, у кафе рідко можна зустріти веселі компанії, тут майже немає спеціальних магазинів, в яких торгують виключно алкоголем, і взагалі мало точок, де можна купити випити.

Хоча випивку в Черкасах продають мало, її тут багато виготовляють. В області працюють кілька потужних лікеро-горілчаних заводів, де виготовляють алкоголь із різним градусом — від пива та слабоалкогольних виробів до горілки та коньяку.

Неліцензійний алкоголь крадуть або виносять як бракований продукт і продають значно дешевше з рук. Наприклад, якщо 0,5 л коньяку з акцизною маркою можна купити за 90—120 гривень, ця ж сама пляшка без етикетки із заводу коштує 27 грн. Горілку продають ще дешевше: замість 60—70 грн за півлітра — по 25 гривень.

Переглянути карту з назвами закладів з дійсними алкогольними ліцензіями в Черкасах, номерами цих ліцензій та терміном їхньої дії – можна ТУТ.

  
Коментарі - 0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


*

* Модератор має право без попередження та додаткових пояснень видаляти коментарі, які не відповідають ПРАВИЛАМ сайту.

КАЖУТЬ ЩО...
СОЦ. МЕРЕЖІ
Читайте нас на Facebook

AVTOsale.ua-всі пропозиції з продажу авто Вашого міста.
Слідкуйте за свіжими новинами в Україні на UKR.NET
Афіша всіх фільмів в кіно на KINOafisha.ua.
Погоду в Черкасах на тиждень дивись на Sinoptik.ua.