З’явився сайт, на якому можна дізнатись усе про євроінтеграцію України

03 червня 2018, 08:40

В Україні запрацював ресурс https://eu-ua.org, на якому зібрана вся офіційна інформація, що стосується євроінтеграції України. Про це пише "Інфоміст".

На сьогодні портал має дев’ять розділів, в яких міститься інформація щодо реформування країни завдяки імплементації Угоди про асоціацію та тій технічній допомозі, яку Україна отримує від Європейського Союзу. Сайт оновлюється щодня. Актуальні євроінтеграційні новини – у рубриках "Прес-центр", «Історії успіху», «Аналітика та публікації».

Портал також містить щотижневі "Євроінтеграційні дайджести", на які можна підписатись.

– Євроінтеграційний портал – це успішний проект спільної роботи урядової команди та проекту ЄС Association4U. Цей ресурс – джерело вичерпної інформації про динаміку європейської інтеграції України. Це також корисний робочий інструмент для фахівців у сфері євроінтеграції, адже на сайті публікуватиметься вся нормативно-правова та законодавча база, спрямована на імплементацію Угоди про асоціацію, – говорить генеральний директор Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина. За її словами, невдовзі з’явиться версія сайту англійською мовою. Він також міститиме зручну базу всього законодавства у сфері європейської інтеграції України.

Євроінтеграційний портал розроблений коштом ЄС в межах Проекту ЄС Association4U ("Підтримка впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС").

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору