“Запорукою стабільного розвитку Черкас стане відродження промислового потенціалу міста”, – Сергій Амброс

23 вересня 2020, 13:21

Яким я бачу майбутнє нашого міста? Все в руках черкасців, які обирають собі владу. Якщо влада буде зосереджена лише на витрачанні коштів платників податків і не піклуватиметься про розширення бази оподаткування, на перспективах міста можна ставити хрест. Я із задоволенням слідкую за розвитком IT-сектору в Черкасах, вважаю перспективним розвиток внутрішнього туризму, але єдиною справді надійною запорукою стабільного розвитку Черкас стане лише відродження промислового потенціалу міста. Саме промислові підприємства дають стабільні робочі місця, саме вони є основними платниками низки податків.

Як залучити в місто промислового інвестора? Лише привабливими умовами для налагодження виробництва. Тут і легкість підключення комунікацій, і легкість отримання необхідних дозволів, і легкість пошуку кваліфікованих кадрів. Звичайно ж, влада міста може «відморозитись» від цих проблем інвестора. Більше того, створити йому корупційні або адміністративні перепони. Але мудра влада, справжні патріоти Черкас повинні подбати про те, щоб саме наше місто інвестори обрали серед десятків інших пропозицій.

Не треба «винаходити велосипед». Методи роботи з промисловими інвесторами добре відомі. Найкращий з них – заснування індустріальних парків. Співзасновником парку може виступити місто Черкаси, також реально допомогти з орендою або придбанням земельної ділянки або недіючих підприємств. Що отримає місто натомість? Перш за все працевлаштованих городян, яким не треба буде шукати кращої долі на заробітках в чужих краях. Також це створить репутацію привабливої території для інвестицій, де влада турбується про майбутнє міста, про його славу індустріального центру регіону.

Саме наша команда готова практично втілювати це бачення, саме у нас болить на душі за майбутнє міста. Не фігурально, не заради красивого гасла, а насправді. "Національний Корпус" – Справжні поборники стратегічного підходу до розвитку міста.

Член виконавчого комітету Черкаської міської ради на громадських засадах, представник Національного корпусу Сергій Амброс

Коментарі

Ольга сказав:

Да ладно…В течение 29 лет закрывали и разрушали наши заводы (№125, ЗХВ, ЗТА, Ротор, Фотоприбор, который обещал реанимировать Пётр Алексеевич, валяльно-войлочная фабрика..)), а теперь придёт Нацкорпус и “відродить промисловий потенціал міста”? У нас “стратегия” такая: сначала разрушать, а потом возрождать, вкладывая миллиарды сначала в ТО, а потом в ДРУГОЕ. Так было с Мытницей. Сначала её утопили в искусственном водохранилище, (как в фильме “Прощание с Матёрой), а потом намывали миллионы тонн песка на этом месте, чтобы построить Мытницу. Может, конечно, НК и чародеи, но я – коренной житель Черкасс и на моих глазах в течение многих лет промышленность не развивалась, а разрушалась. Езжу мимо ЗТА и ком к горлу – какая это была гордость города! А Ротор! 7 тысяч людей имели работу, а на ЗХВ работали даже вьетнамцы! Кроме Азота (который еле “дышит” и которого практически “задавливают”) похвалиться нам нЕчем. Да, был “индустриальный центр региона”, да “весь вышел”…Дай Боже, если НК удастся что-то сделать в этом направлении.

Вгору