З чим йдуть черкащани до нардепа

14 липня 2015, 16:15

11733397_980796501941906_1778518622_n

Червень виявився активним місяцем для народного депутата від БПП Владислава Голуба. Він побував на окрузі, зустрівся з жителями, провів особисті прийоми громадян, взяв участь в обговоренні нового виборчого законодавства. У громадській приймальні обранця в Черкасах він проконсультував десятьох осіб, усього там розглянуто три десятки звернень, повідомляє прес-служба народного депутата.

Людей хвилюють тарифи

Наприкінці місяця Владислав Володимирович провів особистий прийом громадян у Каневі, Черкасах та Золотоноші, вислухавши проблеми півсотні черкащан. Зустрівся також із жителями Синьоківки, Драбівців та Кривоносівки на Золотоніщині, Синявки, Курилівки, Козарівки на Канівщині.

- Головне питання на зустрічах – це тарифна політика. На це звертає  увагу і Верховна Рада щодо необгрунтованості тарифів, - говорить народний обранець. – Об'єктивно людина з пенсією в тисячу гривень платити за цими тарифами фізично не зможе. Більш того, ніхто не розповідає людям про субсидії. До мене зверталися жителі, в яких для отримання субсидії вимагали купу довідок. Насправді для її оформлення необхідні лише декларація про доходи та заява на отримання субсидії. Все, більше жодного документа не потрібно! Управління праці й соцполітики необхідні документи в інших служб мають витребувати самостійно.

Також він зазначає, що недостатня просвітницька робота і в напрямку децентралізації влади. Тож людям довелося пояснити, які переваги отримають громади населених пунктів від об’єднання та як правильно його провести.

Нардепа просили винести суддю з залу суду

Упродовж червня до громадської приймальні в обласному центрі надійшло 30 звернень. За ними підготовлені та направлені відповідні депутатські звернення, частина з них перебувають на контролі.

Зокрема, це звернення до міністра ВСУ, генерального прокурора України, прокурора області та начальника УМВС в Черкаській області щодо проведення перевірки розкрадання землі на березі Дніпра в м. Черкаси за зверненням голови КСН «Соснівський»; звернення до голови Черкаської ОДА щодо відкриття аптечного пункту в мікрорайоні «Дахнівка» в м. Черкаси тощо.

11720468_980796495275240_146555709_n

- Коли відкрилася приймальня, то потік людей був масовим. В основному зверталися зі скаргами на суддів, неправомірні рішення, про надання матеріальної допомоги чи виділення тимчасового житла, приходило до десяти осіб на добу, - розповідає керівник приймальні нардепа в Черкасах Інна Ключка. – Наразі багато людей звертаються телефоном. Кожне звернення ми опрацьовуємо. Проте, іноді вимагають те, що не у повноваженнях депутата. Наприклад, піти на суд разом із заявником і винести суддю з зали суду чи надати адвоката…

Інна Станіславівна додає: люди не розуміють, що нардепи не всесильні й їхній єдиний засіб впливу – це депутатське звернення чи запит. На них, запевняє вона, реагують всі структури. Почасти це бувають відписки. При  отриманні таких відповідей, запевняє керівниця приймальні, робота за зверненням продовжується.

11694245_980796498608573_1323194113_n

Наступний візит Владислава Голуба на Черкащину відбудеться вже цього місяця.

Коментарі

Вгору