Як хлопчик з дитбудинку Золотоніщини здійснив свою недитячу мрію

23 липня 2018, 11:09

П’ятнадцятирічний Максим Тєрєхов, що проживає у дитячому будинку на Золотоніщині, зміг здійснити одну зі своїх найзаповітніших мрій - познайомитись і особисто поспілкуватись з народним депутатом України.

Максим разом з іншими дітьми з дитячих будинків, малозабезпеченими та з багатодітних родин Золотоніського району приїздив на екскурсію до Черкас. Діти відвідали зоопарк, покатались на теплоході.

- Тоді здивувала його недитяча мрія – познайомитись з депутатом. А ще його щемливе бажання – побачити маму»,- розповідає помічник народного депутата Владислава Голуба Оксана Гіщіна.

Саме за допомоги нардепа була організована дитяча поїздка.

Народний депутат Владислав Голуб не вперше допомагає у фінансуванні дитячих заходів, організації поїздок, екскурсій для дітей, позбавлених батьківської опіки. Тому зовсім природньо для дитини – побачити того, хто так піклується про них.

- Мені подобається, що він робить багато добрих справ, я читав що за його підтримки діти чорнобильців відпочивали у київському аквапарку. Хотілось познайомитись з Владиславом Голубом і поспілкуватись»,- зізнається хлопчина.

А ще він мріє поговорити з рідною мамою.

Максим мешкає у дитячому будинку сімейного типу разом із ще дев’ятьма названими братиками і сестричками у родині Раєвських у Щербинівці Золотоніського району. Хоч має рідних батька і матір, але не проживає з ними, братика забрала бабуся, а Максима - віддали у дитячий будинок.

Максим обізнаний, товариський, любить грати в бадмінтон, з навчальних предметів найбільше цікавиться літературою. Сподівається, йому допоможуть здолати всі труднощі нова родина і соціальна служба в Золотоніському районі, які також знають і піклуються про хлопця.  Цього року він закінчив школу і вже вступив до одного з київських ВУЗів.

Бажання хлопця помічник передала нардепові і кілька днів тому під час візиту Владислава Голуба на округ, Максим зустрівся з народним обранцем у його громадській приймальні м. Золотоноша.

- Мені приємно бачити і спілкуватись з такими щирими і обізнаними дітьми, як Максим, які цікавляться роботою парламентарів, місцевої влади, читають книжки, газети, - прокоментував Владислав Володимирович.

А щоб Максим міг контактувати зі своєю рідною мамою, народний обранець передав йому новий мобільний телефон. Попереду навчання, тому новенький гаджет завжди стане у нагоді.

Як вважає нардеп, чужих дітей не буває, тому робить сам і залучає інших дбати про молоде покоління, бо за ними - майбутнє.

 

 

Коментарі

Вгору