В Оршанці військовослужбовці строкової служби присягнули на вірність українському народові

02 грудня 2019, 10:37

У Головному центрі підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота 30 листопада відбулися урочистості з нагоди складання Військової присяги на вірність Українському народові військовослужбовцями строкової служби призову «Осінь-2019».

Майже 170 військовослужбовців строкової служби склали присягу цього дня.

Привітати прикордонників із визначною подією завітали їх рідні та близькі, представники влади й духовенства, ветерани-прикордонники. Урочистості розпочалися на стройовому плацу навчального закладу з внесення Бойового Прапору. Усвідомлюючи важливість та відповідальність слів присяги, зі зброєю в руках молоді прикордонники один за одним присягали на вірність народу України.

Присутні почесні гості також привітали прикордонників та побажали їм успіху й натхнення у службі, з честю і гідністю нести службу з охорони державного кордону.

У ході урочистостей священнослужителі освятили та благословили юнаків на військову справу. А завершилась церемонія присяги урочистим маршем персоналу Головного центра та молодого поповнення Державної прикордонної служби України.

Під час навчання в Головному центрі підготовки особового складу молоді воїни отримують теоретичні знання та практичні навички, необхідні для виконання службових обов’язків. Після закінчення навчання військовослужбовці будуть розподілені для подальшого проходження служби на державному кордоні.

Коментарі

Вгору