В Черкасах відбудеться дитячий конкурс краси

28 листопада 2019, 14:34

Щорічний конкурс краси «MISS …EMBER 2019» від MIFIDA models відбудеться 30.11.19, о 17:00, в приміщенні Будинку культури ім. І. Кулика. 15 дівчаток будуть змагатись за звання «MISS …Ember 2019» та за головну корону ручної роботи від дизайнерки Анастасії Лук'яненко.

Конкурс включає 5 етапів, а саме: дефіле, хореографію, фотоконкурс, акторську майстерність та вихід у вечірніх сукнях. Оцінюватись наші конкурсантки будуть незалежним журі з урахуванням всіх вимог та критеріїв оцінки. Склад журі доволі поважний та професійний. Серед них керівники модельних шкіл та агенцій з різних міст України, топові фотографи, професійні моделі та організатори відомих конкурсів краси та талантів.

Незалежно від суми набраних балів абсолютно кожна учасниця отримує звання та багато подарунків, серед яких сертифікати в розважальні заклади, дизайнерські аксесуари, повну підготовку образів до фото сесій, можливість поринути у світ живопису разом з студією «Ван Гог», сертифікати в магазини одягу та хутрові презенти від бутику «АНТ». А переможниць очікують найголовніші подарунки – фото сесія у одного з топових фотографів України, інтерв’ю для популярного українського глянцю, та можливо саме переможниця підпише контракт з міжнародним модельним агентством. Із бонусів – одну із учасниць очікує подіум Ukrainian Fashion Week.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору