У пожежі на житомирській АЗС постраждали двоє черкащан (фото)

21 травня 2019, 10:07

У пожежі на житомирській АЗС постраждали двоє черкащан

У результаті масштабної пожежі на АЗС «Яркон» в Житомирі постраждали троє чоловіків - працівників сервісного підприємства. Серед них є черкащани, пише "freshnews.zt.ua". 

Двоє постраждалих перебувають в реанімації - лікарі оцінюють їхній стан, як вкрай важкий. Вони перебувають на апараті штучної вентиляції легенів, лікарі роблять все можливе для порятунку їхніх життів.  Третьому було надано необхідну медичну допомогу на місці, обійшлося без госпіталізації.

Під час проведення технічних робіт виникло загоряння в одному з підземних резервуарів, де був  газ пропан.

У пожежі на житомирській АЗС постраждали двоє черкащан

У результаті пожежі термічні опіки отримали троє працівників сервісного центру з обслуговування газових установок АЗС - киянин, 1972 року народження, та двоє жителів Черкаської області, 1962 року народження. Вони проводили технічні, ремонтні роботи на автозаправній станції.

- Двоє чоловіків госпіталізовані в опіковий центр, перебувають у вкрай тяжкому стані. Третьому надана необхідна медична допомога на місці події, без госпіталізації, - розповіла прес-секретар Головного управління Національної поліції в Житомирській області Ольга Номерчук.

У пожежі на житомирській АЗС постраждали двоє черкащан

 

Попередня правова кваліфікація події: стаття 267 ("Порушення правил поводження з вибуховими, легкозаймистими та їдкими речовинами або радіоактивними матеріалами") Кримінального кодексу України. Усі обставини і причини, які призвели до пожежі, встановлюються в межах розпочатого досудового розслідування.

Читайте такожУ черкаському гуртожитку сталася пожежа: 24 особи евакуйовано.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору