У чотирьох черкаських школах зафіксували кір

31 січня 2019, 14:36

У чотирьох школах Черкас зафіксовано випадки захворювання на кір серед учнів, інформує 18000.

Про це повідомив директор департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов.

За його слвоами, ідеться про випадок захворювання у школі № 17 (учень 3 класу), № 7 (двоє хворих – учні 7 та 8 класу), № 11 (двоє хворих – учні 1 і 3 класу), а також у приватній школі “Софія”, де на сьогодні виявлено аж три випадки захворювання (учні 2, 3 та 7 класу).

– Навчання у всіх школах відбувається у штатному режимі. Учні, в яких було виявлено кір, перебувають на карантині. Решта ж продовжують навчання. Аби збудник інфекції не поширювався, у класах проводять провітрювання та інші заходи, – зазначив Воронов.

Нагадаємо, з початку 2019 року зареєстровано 135 випадків кору, інтенсивний показник на 100 тис. населення – 11.1. Щотижневі дослідження захворюваності на кір здійснює Державна установа «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України». Експерти зазначають, що на Черкащині існує загострення епідемічної ситуації, адже за останній тиждень на кір захворіло 49 осіб.

Зазвичай хворіє доросле населення, зокрема студентська молодь, військовослужбовці та інші.

Захворювання реєструвалось на 18 адміністративних територіях, зокрема: м. Черкаси – 39 випадків, м. Умань та Маньківському районі по 17, Уманському районі - 9, м. Сміла – 8, Золотоніському районі – 7, Канівському та Чигиринському районах по 5, Городищенському, Черкаському, К – Шевченківському, Смілянському районах по 4, Тальнівському, Христинівському та Чорнобаївському районах по 3 випадки, Жашківському, Кам’янському та Лисянському районах по 1 випадку.

Вгору