У Черкасах судитимуть посадовця реєстраційної служби за підробку документів

27 лютого 2017, 20:05

Посадовцю реєстраційної служби Черкаського міського управління юстицїі повідомлено про підозру у вчиненні службових злочинів.

Встановлено, що дана особа, зловживаючи службовим становищем, умисно, в інтересах третіх осіб, всупереч інтересам служби, здійснила незаконну реєстрацію прав на нерухоме майно, а також, використовуючи своє службове становище, умисно, прийняла рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, а саме, державну реєстрацію права власності на дане майно та склала і видала завідомо неправдивий офіційний документ – свідоцтво про право власності на нерухоме майно що спричинило тяжкі наслідки у вигляді заподіяння матеріальної шкоди у розмірі близько півтора мільйона гривень.

На даний час особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364 ККУ (зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з метою одержання будь-якої неправомірної вигоди для самої себе чи іншої фізичної або юридичної особи використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб, що спричинило тяжкі наслідки) та ч. 2 ст. 366 ККУ (складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки).

Досудове слідство триває та перебуває на контролі Черкаської місцевої прокуратури.

За інформацією прес-служби Черкаської місцевої прокуратури

Вгору