Владислав Голуб Народний депутат України

Телеміст між Україною та Росією – така «демократія» може дуже дорого коштувати Україні

08 липня 2019, 11:48

Головний російський пропагандист Дмитро Кисельов анонсував на 12 липня проведення так званого телемосту між Україною та Росією. У реалізації цього проекту візьмуть участь проросійський канал Newsone та рупор кремлівської пропаганди «Росія-1».

Усім прихильникам примирення і телемостів з Росією нагадаю, що п’ять років поспіль йде війна. Практично щодня гинуть люди – і цивільні, і українській військові. Москва не має ніяких інших планів, аніж позбавлення України незалежності та територіальної цілісності. Тому проект «телеміст» є абсолютно неприйнятним для України.

Враховуючи те, що гібридна війна – це не тільки бойові дії, але й війна за світогляд людей, вважаю, що реакція української влади має бути миттєвою, принциповою та безкомпромісною. Ворога варто називати ворогом, а нова влада має показати на практиці, що вона дійсно є українською.

В свою чергу, заявляю, шо більше ніколи не відвідаю жодного ефіру NewsOne. Я переконаний, що ситуація, коли у воюючій країні представники і прихильники окупанта масово скупляють ЗМІ є ненормальною. І якщо Президент Володимир Зеленський та його команда вважають це демократією, то вони мають знати, що така «демократія» може дуже дорого коштувати Україні.

Народний депутат VIII скликання, кандидат в депутати по 197 округу Голуб Владислав Володимирович

Всі тексти автора

Коментарі

Вгору