Назар Сагун Фітнес-тренер, призер Кубку України з бодібілдингу

Що таке «кардіовправи» і як їх виконувати правильно

21 серпня 2018, 20:01

Сьогодні поговоримо про вправи для жироспалювання, правильне «кардіо», і чим воно відрізняється від силового тренування.

Отже, вправи для спалювання жирів - їх не існує (!!!) так само, як і вправ для схуднення в області живота. Наше схуднення залежить виключно від харчування, а потім вже від «кардіо», силової та побутової активності.

Тепер спробуємо розібрати, що таке кардіо і яка його відмінність від силових тренувань. Я не буду вам розписувати наукові терміни і позначення, тому що ви це легко зможете знайти самі в Інтернеті.

Отож, «кардіо» – це така фізична активність, яку ви робите при помірній інтенсивності, без значного навантаження на організм. Наприклад, катайтесь на велосипеді так, щоб ви не відчували великого напруження в ногах і сильної задишки.
Силові ж тренування проводяться в більш інтенсивному вигляді і вимагають більших затрат енергії. Але при цьому, силові тренування не так добре підходять для спалювання жирів. Наприклад, при силовому тренуванні ви зможете спалити близько 150-200 ккал, у той час як за допомогою «кардіо» - близько 500.

Тепер про правильність виконання «кардіо». Ви можете обрати будь-який спосіб, будь то велотренажер, біг, ходьба, плавання тощо. Головне, чого ви повинні дотримуватися, це помірного темпу (пульс 120-140 ударів за хвилину), при якому ви не будете відчувати болю в боці або надмірної задишки. Окрім цього, «кардіо» має відбуватися безперервно упродовж якомога більшого проміжку часу - від 40 хвилин і більше. Все тому, що процес спалювання жирів починається лише через 30-40 хвилин після початку заняття. І пам'ятайте, що найголовніше в цьому всьому - почати.

Всі тексти автора

Коментарі

Вгору