Радуцький звернувся до СБУ через тендер на 60 млн. грн.

12 грудня 2017, 11:27

Секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький звернувся до КРУ та СБУ через тендер Департаменту ЖКК. Про це він повідомив під час сьогоднішньої сесії ЧМР.

- Мені стало відомо, що департамент ЖКК відмінив торги на закупівлю послуг з утилізації сміття та поводження зі сміттям на 2018 рік, та змінив умови тендеру на закупівлю послуг з прибирання та підмітання вулиць. Зміни передбачають внесення до переліку послуг, що збільшує очікувану вартість закупівель на 60 мільйонів. Для порівняння - бюджет 2017 року на такі послуги складав всього 22 мільйона 750 тисяч, - сказав Радуцький. - Фактично оголошено торги на два різні предмети закупівлі, що є порушення законодавства. Я направив відповідні звернення до КРУ та СБУ для ознайомлення та прийняття відповідних дій з їхньої сторони.

Секретар міськради звернувся із пропозицією відкликати заявку про торги. Натомість в.о. директора Департаменту Сергій Танюк зазначив, що сума у розмірі 60 мільйонів цілком обґрунтована. А заяву Радуцького називав піаром.

- Якщо він звернувся до правоохоронних органів, то це його право, - сказав Танюк.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору