Питання підвищення плати за проїзд у Черкасах виконком розгляне наступного вівторка

09 лютого 2018, 14:38

На наступному засіданні виконавчий комітет розгляне питання підняття тарифу на проїзд у громадському транспорті до 5 грн, повідомляє Інфоміст.

– Проект перебуває у стадії вивчення членами виконкому. Зараз усі члени виконкому хочуть зрозуміти, що жителі міста отримають навзаєм підвищення. Чи це буде трекінг, чи інші додаткові послуги. Вивчаємо. На наступному виконкомі будемо вирішувати, – зазначив Бондаренко.

Раніше до членів виконкому звернувся черкаський бізнесмен, ІТ-шник Віктор Євпак. Він попросив виконавчий комітет не голосувати “наосліп” за підвищення тарифу, а вимагати покращення якості послуг перевізників.

– Наша команда, як і раніше, готова впроваджувати MapaMagic (програма, що дозволяє відслідковувати рух транспорту, – ред.) в усьому громадському транспорті міста безкоштовно. Для цього потрібна лише ваша воля і бажання перевізників, – повідомив Євпак.

Нік сказав:

Піднімуть по любому,а якість як була на рівні 2.50 так і залишиться, “консерви” ще ніхто не відміняв😂😂😂

Олена сказав:

“Гарно” буде їздити за 5 грн. у маршрутках, в яких відвалюються колеса та не закриваються двері…

магія сказав:

Доїхали живими і здоровими подякуйте і розплатіться.Впровадження МараМаgіс не вирішення проблем з перевезенням у маршрутних таксі.Трекінг(ха-ха-ха!!!) ,додаткова послуга наших перевізників ТРЕШ на дорогах і в маршрутках.

Вгору