Назар Сагун Фітнес-тренер, призер Кубку України з бодібілдингу

Правильно харчуєтесь і не худнете – чому не йдуть кілограми?

13 серпня 2018, 21:31

Багато людей не можуть зрозуміти, чому дотримуючись правильного раціону харчування, вони не худнуть. Розповім про одну з причин цього фейлу.

Насправді, все дуже просто. Дотримуючись тієї чи іншої дієти, люди часто дозволяють собі маленькі «похибки» у вигляді додаткової ложечки оливкової олії в салаті, або більшої кількості фруктів. Однак  кожна порція олії - це зайві 60 ккал. Після чого ви з’їсте декілька яблук, а це плюс ще 200 ккал! Що в підсумку призводить до надлишку калорійності.

Ви можете бути впевнені в правильності свого харчування, але при цьому, як показують дослідження, більшість людей з'їдає більше калорій, ніж потрібно, саме за рахунок цих маленьких «похибок» або помилковій думці про калорійність продуктів.

З кожним днем все більш агресивним стає маркетинг, що абсолютно не йде на користь людині, яка худне. Всі ці так звані фітнес-батончики, фітнес-пластівці і «швидкі дієтичні сніданки» - все це далеке від правди і від самої ідеї схуднення.

От, наприклад, у згаданому фітнес-батончику лише на 20 калорій менше, ніж в тому ж «снікерсі», хоч по вазі вони однакові. Раджу вам ніколи не вестися на написи на продуктах типу «фітнес» або «спорт»  - все це нісенітниця.  Краще звертайте увагу на склад і калорійність продукту, тільки в такому випадку ви не будете обмануті.

Тож скільки калорій потрібно вживати, щоб не товстіти і при цьому не нашкодити здоров’ю?

Вважається, що рекомендована доза для чоловіків становить 2000-2200 ккал на добу. Для жінок  - близько 1800. Але знову ж таки, все залежить від вашої ваги і зросту.

У мережі Інтернет ви з легкістю зможете знайти спеціальні калькулятори для підрахунку калорій. У них ви вводите ваші дані і отримуєте необхідну  кількість калорій, які потрібно вжити саме вам для скидання ваги. Головне - правильно розподілити прийоми їжі, щоб протягом дня не відчувати голод. Для цього їсти потрібно 5-6 разів на день.

 

Всі тексти автора
Сергій сказав:

Не слід приписувати Сагуну цю інформацію. Він використав ролік російського блогера Цацуліна та поставив власне ім`я під чужими дослідженнями. Подивіться: один в один скопіював. https://www.youtube.com/watch?v=R9hgPb119no

Назар сказав:

Цацулин не единственный сделал видео на эту тему. До него про это уже рассказывали другие и в инстаграм, и в ютуб) Так что же теперь, Цацулин тоже плохой?) И о каких исследованиях вы вообще говорите? Никто ничего себе не приписывал, это распростронение полезной информации, не более.

Сергій сказав:

Слід посилатись на джерело інформації, а не видавати її під своїм ім`ям. Це і аморально і протизаконно. Коли вчені у своїх публікаціях стверджують якийсь факт, то вони посилаються на першоджерело, інакше їх притягують до відповідальності.

Назар сказав:

А если вы думаете, что исследования проводил сам Цацулин, то пересмотрите видео, и поймите, что вы ошибаетесь)

Сергій сказав:

Хорошо. Я ему скину ссылку на эту статью и пусть он сам решает, что с этим делать. Не думаю, что упустит возможность через суд немного разорить Вас

Вгору