“Підтримаємо тих, хто допоможе забезпечити чесні вибори”, – Дмитро Кухарчук

29 жовтня 2020, 14:38

Отже, фальсифікації зафіксовані! Хочете приклади? По 71 дільниці, де Соснівська РВК прийняла протоколи, в яких "Національний Корпус" мав 29 голосів, після нічного перерахунку ми отримали 35 голосів (а в двох партій відповідно замість 58 і 52 стало 53 і 50).

Це лише одна зі 114 дільниць (без спецдільниць), на великій кількості яких наші спостерігачі фіксували зловживання, на кшталт "випадкового" перекладання наших голосів в стопки інших партій або масового визнання наших бюлетенів недійсними.

Всі питають, кого ми будемо підтримувати у другому турі мерських виборів і з ким готові формувати коаліцію? Даю офіційну відповідь: в першу чергу з тими силами, які готові допомогти нам забезпечити чесні вибори. Доведіть, що для вас принципи є важливішими за один мандат.

Нашими юристами і спостерігачами складена велика кількість скарг з вимогою підрахунку більше 20 дільниць. Від Міської ТВК сьогодні залежатиме, чи будуть вони відправлені на перерахунок, чи нам доведеться йти в суд, а ми готові пройти всі інстанції!

На жаль, ми не маємо членів ТВК, але їх формально і не формально мають два кандидати на посаду Черкаського міського Голови: Бондаренко і Євпак.

Тому, шановні кандидати і партії, які їх підтримують: я думаю, ви розумієте, що для перемоги може не вистачити декілька тисяч, а може навіть і декілька десятків голосів прихильників "Національного Корпусу". А це в свою чергу залежатиме від рішення членів ТВК.

Лідер черкаського обласного осередку Національного корпусу Дмитро Кухарчук

Коментарі

Вгору