«Хто з черкаських політиків підтримує «меморандум» з ОПЗЖ», – Кухарчук

07 жовтня 2020, 13:38

У мережі «Фейсбук» «громадський» активіст Анатолій Рекун створив ініціативу щодо меморандуму між кандидатами в міські голови. До меморандуму він запросив усіх кандидатів, включаючи кандидата від «Опозиційної платформи — За життя»  , Юлію Погостинську. Під меморандумом вже встигли поставити своє «За» представники :

- «Слуги народу» Ільченко ;

- «Голосу» Євпак;

- «Черкащан» Пустовар;

- «Нашого Краю» Нужний;

- «Пальчевського» Філіпенко.

Що це означає? По-перше - що в Черкасах є люди, готові йти на переговори з проросійськими силами. По друге - ці вибори стануть детектором «ватності» для черкаського політикуму. Щоправда, деякі представники команд вже наспіх видаляють коментарі на підтримку так званого меморандуму. Але скріни не горять.

Я і моя команда наголошуємо і наголошували на тому, що жодних переговорів чи меморандумів з проросійськими силами з нашого боку не буде.

Так само, як і з тими, хто зібрався сідати з ними за стіл переговорів.

Тут буде Україна. А непорядних ми будемо гнати.

Лідер черкаського обласного осередку Національного корпусу Дмитро Кухарчук

*передвиборча агітація

Коментарі

Неля сказав:

Пане Кухарчук, у вашому розумінні “непорядні” – це ті, без яких ви та ваша команда хочете бачити нашу країну, так? Ви стрибали в знак протесту із фаєрами на машину Порошенка, ви виступали із плакатами “ЗЕ!КА геть”, ви не хочете йти на переговори задля миру. Добре. Ваша позиція черкащанам зрозуміла. Бунтувати, стрибати із плакатами – це вже ясно, що не вихід із ситуації. Який вихід ВИ пропонуєте, якщо жодна влада вам “не вгодила”? Війна йде вже 6-й рік, навіть більше, ніж віітчизняна війна із німцями у 1941-1945 р.р.ЯК її закінчили, ВИ пам”ятаєте із історії??? ЩО стало її кінцем? А ЩО пропонуєте ви? ЯК можна закінчити війну на Донбасі? Дуже хочеться, нарешті, дізнатися вашу думку. Бо усі кроки, які намагається зробити влада, щоб не гинули наші хлопці, наші рідні, жителі Донбасу, вами не сприймаються. “Непорядних” ви “будете “гнати”? “Гнати” ви вмієте, усі знають. Як і зривати сесії та стрибати із плакатами під ОДА. ЩО ВИ ПРОПОНУЄТЕ ЗАДЛЯ МИРУ? ВАША позиція?

Вгору