У Черкасах побудують багатофункціональний палац спорту

05 червня 2018, 14:10

З державного бюджету планується виділити 150 мільйонів гривень на будівництво у шести містах України багатофункціональних палаців спорту. У перелік міст, що отримають кошти потрапили і Черкаси, пише сайт Федерації баскетболу України. 

Це питання було розглянуто 4 червня на засіданні міжвідомчої комісії з відбору об'єктів для надання субвенції на будівництво і реконструкцію палаців спорту. Затверджено міста та суми розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. Нові зали мають з’явитися у Вінніці, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Львові та Черкасах.

Загалом з державного бюджету було виділено 150 мільйонів гривень. П’ять міст отримають по 27 мільйонів державної підтримки, ще одне (Рівне) – 15. Дофінансують будівництво кожної споруди за кошти обласних та міських бюджетів. За інформацією органів місцевого самоврядування, будівництво спортивних комплексів буде розпочато уже восени цього року.

Однією з основних вимог до проектів була мінімальна кількість глядацьких місць кожної з арен, яка складає 2500 уболівальників, що у перспективі дасть можливість українським клубам брати участь у Єврокубках.

Вгору