Черкаські студенти створили благодійні листівки до Всесвітнього дня тварин (фото)

28 листопада 2019, 14:05

Ексклюзивну серію зворушливих благодійних листівок до Всесвітнього дня домашніх тварин створили у ЧДТУ. До цього дня студентська рада Черкаського державного технологічного університету зібрала 3000 гривень на допомогу тваринам, які поки що не мають дому.

Студенти створили до 40 листівок, частину яких було миттєво продано для допомоги безпритульним тваринам, а решта буде продаватись у ветеринарних клініках, де перебувають тварини, забрані волонтерами з вулиці для допомоги та пошуку їм нового дому.

На чолі з головою студентської ради Юлією Загоровською група студентів побувала у черкаському притулку для тварин і зняла проникливе відео – як зворушливо виглядають цуценята і собаки, і як неймовірно вони раді кожній людині, що могла б забрати їх додому.

Під час «уроку доброти», що пройшов у ЧДТУ, Юлія Загоровська констатувала, що спілкування із тваринами надзвичайно надихає і заряджає емоційно – і закликала студентів скористатись запрошенням волонтерів відвідувати притулок у вихідні дні для прогулянок із тваринами, яким дуже не вистачає такого спілкування.

Поділитись

Коментарі

Вгору