Черкаські Мавпи поступилися баскетбольному клубу з Харкова (відео)

22 грудня 2018, 07:58

Команда Володимира Коваля на власному паркеті в Харкові без особливих проблем «розібралися» з чинними Чемпіонами України – Черкаськими Мавпами.

Черкаські Мавпи виграли стартове вкидання та дуже швидко відкрили рахунок. Проте господарі паркету швидко зрівняли цифри, а після почали випереджати Мавп. У середині періоду команда Максима Міхельсона скоротила відставання лише до двох балів. Але в другій частині першої десятихвилинки Політехнік був попереду вже на 8 очок. Ще за хвилину харків’яни вели +12. Ближче до кінця десятихвилинки Мавпи дещо оговтались та частину балів відіграли – 27:18.

У другій десятихвилинці Мавпи намагалися скоротити різницю в рахунку, проте харків’яни її лише збільшували, а команда Міхельсона не могла з цим упоратися. Після половини матчу рахунок становив - 53:37.

Третя чверть розпочалася з ривка від Черкаських мавп: 7:2 – саме так стартували команди в ПС Локомотив у третьому періоді, проте дуже швидко Політехнік знову взяв ініціативу до власних рук та зрівнявся в рахунку у чверті. Надалі різниця між командами трималася на рівні 12-15 балів – ближче гравці з Харкова гостей не підпускали.

У заключні хвилини гри колектив Максима Міхельсона дещо скоротив відставання, проте поразки чемпіонам уникнути не вдалося. 94:85 – третя перемога Політехніка з Харкова у останніх чотирьох матчах.