Бондаренка знову не відсторонили від посади мера Черкас

21 грудня 2018, 14:12

Бондаренка знову не відсторонили від посади мера Черкас

Апеляційний суд Черкаської області залишив без змін рішення судів першої інстанції та відмовив прокуратурі у відстороненні Анатолія Бондаренка від посади мера міста Черкаси. Про це повідомив Анатолій Бондаренко на власній сторінці у Facebook.

- Окрім того, наша боротьба обов'язково буде продовжуватися. А прокурор області (Сергій Овчаренко, - ред.) за всі ті політичні замовлення, які він нині виконує, обов'язково буде відповідати у Європейському суді», - написав очільник міста у дописі.

Нагадаємо, на минулому судовому засіданні Соснівський суд не обрав міри запобіжного заходу Анатолію Бондаренку, оскільки захист наполягав на незаконності вручення підозр.

Раніше Анатолію Бондаренку було оголошено дві підозри: за ч. 1 ст. 351 (перешкоджання діяльності народного депутата України та депутата місцевої ради) щодо скликання скандальної сесії у Каневі та за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою, що спричинило тяжкі наслідки громадським інтересам).

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Черкащанка :

Що значить “політичні замовлення”? Чи такий він “білий та пухнастий”, як себе позиціонує? Незаконна сесія у Каневі була? Була! Хто повинен за цей безлад відповідати у “Європейському суді”? Дуже шкода, що мер не Одарич. Такого при ньому не було б.

Volodymyr :

Але погодьтеся, що ні той, ні цей не зробили чогось значущого для міста. Одарича протяг до крісла київський жид, а цього – місцевий кримінал. І от, вже пару років поспіль Толя “Каструля” намагається відкараскатись від тих, хто його на це крісло посадив, бо встиг створити власну ОПГ, яка є ще досить слабкою. Тому всі ці “вкиди” і відбуваються.

Черкащанка :

Але погодьтеся – нам дуже не вистачає розумного, порядного, освіченого лідера, за яким хочеться йти, якого хочеться слухати та прислухатися, який буде зацікавлений не в особистому збагаченні через 400% премій та з інших джерел, а у розвитку міста, в реанімуванні пам”яток історії, будівель для розвитку дітей (художня, музична школи), в європейських дорогах, єдиного у місті театру, тощо. Є така людина? Чи це тільки мрія? Мабуть, нездійснена…

Вгору