Більше не депутат: заступника міського голови виключили із списку обласних обранців

16 серпня 2019, 12:36

Днями на сайті Черкаської обласної ради зникла інформація про депутата від "Свободи" Юрія Ботнара.

У відповідь на інформаційний запит "Про все" у обласній раді пояснили це тим, що Ботнар уже не є депутатом облради.

"Інформація про Ботнара Ю. А. відсутня в списках депутатів обласної ради, розміщених на сайті, у зв'язку з достроковим припиненням ним повноважень депутата обласної ради", - йдеться у поясненні.

Припинені вони на підставі пункту 4 частини першої статті 5 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", тобто "обрання або призначення його на посаду, зайняття якої згідно з Конституцією України і законом не сумісне з виконанням депутатських повноважень". Ботнар, нагадаємо, є заступником міського голови Черкас.

Згідно з означеною нормою, повноваження депутата місцевої ради припиняються достроково без прийняття рішення відповідної ради у разі засвідченого офіційними документами обрання або призначення його на таку посаду, - зазначають в обласній раді. Тобто по суті ніяких додаткових дій для цього не потрібно.

Між тим, коментуючи ситуацію, Ботнар зазначає, що повідомлень чи попереджень про це він не отримував і заяви про складання повноважень  також не писав.

"Такі дії є реальним перешкоджанням моїй депутатській діяльності, оскільки апарат обласної ради заважає мені здійснювати повноваження в інтересах виборців. Нині моїм адвокатом надіслано запит до облради, готується позов до суду",- зазначив він.

 

Коментарі

№13 сказав:

ГНАТЬ в ТРИ ШИI…

Вгору