Анатолій Бондаренко: “Істинний моральний облік мого опонента”*

19 листопада 2020, 12:28

Дорогі друзі! Сьогодні вночі по поштових скриньках міста почали розповсюджувати такі листівки.

Зрозуміло, що зараз у другому турі є два кандидати: я та мій опонент. Нічні дії штабу конкурента свідчать про одне, що вони готові на все! І на брехню, і на нічні поклейки. Вони не зупиняться ні перед чим.

Хочу зауважити, що неочікувано відкрився істинний моральний облік мого опонента.Друзі! Ви розумні, я знаю, що ви відрізняєте брехню від правди.

Дуже неприємно, що ваші скриньки наповнилися такою макулатурою.

P.S. Прошу 22 листопада підтримати реальні справи! Дякую ВАМ!

*політична реклама

Коментарі

щука сказав:

А шо не так? Міська влада кришує Нову Якість і ЧТКЕ. Геть!

Неля сказав:

Моя порада нинішньому меру – слідкувати за СВОЇМ МОРАЛЬНИМ ОБЛІКОМ”! До цих листівок ваш опонент може бути зовсім непричетним, ви цього не допускаєте? Висновки робити будемо ми, пересічні громадяни, а також самі вирішимо, кого обирати, а кого ні. Ви себе вже за 4 роки проявили і зробили усе, на що здатні. Ми вивчили ваші “таланти”. Ви не здатні “і на брехню, і на нічні поклейки”. Ви здатні збирати компромати та як холодним душем обливати опонента на дебатах. Ваші “технології” нам теж відомі. Так що, якщо знову виграєте ви, то не очікуйте, що буде так же легко працювати, як після Одарича. А створення “Нової якості” для надмірної оплати (із людей, що його не викидають), за вивезення ВГ сміття, вам ніколи не пробачать.

Черкащанка сказав:

Я не думаю, що інтелігентна, ОСВІЧЕНА, ерудована, порядна людина – опонент мера – на такі “дитячі розваги” здатен. У мера багато є людей, яким “муляє” “Нова якість”, яку вперто захищає мер. Тому, думаю, що це просто робота його недоброзичливців.

Славік сказав:

Ця “освічена людина” і є замовником

Черкащанка сказав:

У вас є докази? Брудно працювати можуть тільки недалекі люди. Євпак – розумна людина. На кого подумають перш за все, коли отримають цю макулатуру? Звичайно, на опонента мера. А навіщо Євпаку шкодити своїй репутації? Це могли зробити і партія ВД (які давно ведуть боротьбу із мером та його “Новою якістю”), і усі ті, хто не хоче бачити ще 4 роки цю людину.

Щасливий сказав:

Грабіжницькі тарифи на тепло від ЧТКЕ, директором якого є член команди Бондаренка такий собі Карась П.М., містяни йому не пробачать. На депутатство Карася вже прокатили.

Аліна сказав:

Євпак рветься до влади будь-якою ціною. Але вдавадися до таких методів – перебор

Лілія сказав:

Опоненти вже нічим не гребують, безчесні люди і їх вчинки! Я обираю людину, яка показала справжній результат і не веде брудної передвиборчої кампанії!

Ольга сказав:

ЯКИЙ РЕЗУЛЬТАТ? ДЕ? 2 ділянки у Соснівці, що він виділив братику? Створив “дійний апарат” – “Нову якість”, що дере за свої послуги із тих, хто їми не користується? У січні особисто обіцяв знизити тариф на тепло і збрехав. Продовжити? Нам не бачити сміттєпереробного заводу, бо меру це не вигідно. Вам скоро буде ніде купатися, бо є проєкт забудови берега Дніпра…Наступайте на ті ж граблі. Обирайте та не жалійтеся потім.

Дмитро сказав:

70% українців вже вибрали ерудовану та освічену людину. Давайте зараз не наступати на ті ж граблі. Я бачу роботу А.Бондаренка, місто з ним стало краще. Парки, дороги, тротуари. На вулицях з’явилась маса комунальної техніки, чого раніше ніколи не було.Невже Ви думаєте, що коли виберете Віктора то містом керуватиме саме він? Як на мене це наївно.

Константин сказав:

И все это за наши деньги.

Олена сказав:

Я навіть не сумніваюся, що чинного мера знову оберуть. Оберуть такі ж самі, як і він. Вірно, Дмитро, таких як він – 70%. І це сумно.

Игорь сказав:

Нову якість створив Одарич!!! А при Бондаренко вона запрацювала так, як треба!!! Наш мер!!!!! Голосуємо за Бондаренка!!!!!

Неля сказав:

Голосуй собі мовчки. Що ти тут істериш?

Володимир сказав:

Добре коли є оперативне реагування на брехню

Черкаси сказав:

Як може піти як договір до 2029 року підписаний

Ольга сказав:

Ідем голосовать за Вас пане Бондаренко, тому що ні один мер не зробив стільки, стільки зробили Ви для міста! Людину цінять по його ділах!

Михась сказав:

По “ділах” його до СІЗО треба гнати а не 2й тур.

Юрiй сказав:

Повнiстю пiдтримую!

Василий сказав:

Месяц неработает лифт , кого выбирать ……

Юрiй сказав:

Вибери лiфт…

Viktor сказав:

До речі, дуже правдиві листівки, Толян сам підписував договір з НЯ.
Бачили очі що підписували, отепер нехай і поглинають свої плоди.

Віктор сказав:

Ах ти ж тварина! Ур*д довб*ний – це твої козл*ри розклеюють подібне сміття! Щоб ти і твої вилу**и по*охли від сovid!

Виталий Литвиненко сказав:

У Бондаренко 19 открытых уголовных дел.
Как он может быть МЭРом?

Юрiй сказав:

Пiдримали евпачонка: порох,зеля,притула,самопoмiч та iншi покидьки!Вони Вам не набридли за 7 рокiв?Якщо нi, то оберiть саме евпачонка! До речi,як клоуна,не вiдрiзнити вiд зелi…

Вгору