АТОвця із Черкас запросили на Таллінський марафон

03 вересня 2019, 14:34

Черкащанин Вадим Мазніченко відомий країні за проектом «Переможці». Втративши на фронті руку й ногу, він не втратив найголовнішого – бойового духу, і має на життя ще багато планів та ідей.

"У кожного з нас є мрія. Мрію про закінчення війни. Щоб не було цього страшного сну. Мрію бути висикокваліфікованим юристом. Знаю чітко, щоб досягти мети, потрібно здолати безліч перешкод, і робити це значно легше, коли поряд з тобою люди, підтримка яких для тебе є безцінною", - пише хлопець на своїй сторінці у "Фейсбуці".

Нині за запрошенням Голови Асоціації ветеранів Збройних сил Естонії Енна Адсона Вадим готується з 6 по 10 вересня цього року відвідати м.Таллінн (Естонська Республіка) для обміну досвідом у впровадженні сучасних методик реабілітації для учасників бойових дій, які отримали поранення, контузії, каліцтва внаслідок війни, та презентації діючих програм з фізкультурно-спортивної реабілітації учасників бойових дій в Україні, які мають бути підтримані у майбутньому Естонською Республікою.

"Прошу вас підтримати мою участь у міжнародній поїздці, як представника Черкащини, для обміну досвідом та участі у забігу Талліннського марафону", - зазначає Вадим.

Реквізити:

ПриватБанк
Номер картки 5168742234774721
Призначення платежу: поповнення картки Мазніченко Вадим

Коментарі

Вгору