Золотонісця, який вчинив крадіжку, засудили вдруге

21 квітня 2017, 07:21

Золотоніським міськрайонним судом засуджено 30-річного жителя Золотоноші, інформує прокурор Золотоніської місцевої прокуратури Марина Компанієць.

Засуджений раніше уже притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення злочинів, спрямованих на зазіхання чужої власності, а також незаконного збуту наркотичних засобів.

У ході судового розгляду встановлено, що злодій, маючи не погашену судимість на шлях виправлення не став та повторно вчинив умисний злочин. Так, у грудні 2016 року, чоловік перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, умисно, таємно, з корисливих мотивів, з метою власного збагачення, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер своїх дій та бажаючи настання їх наслідків, вчинив таємне викрадення чужого майна, поєднане з проникненням у житло.

Зловмисник переліз через паркан на територію домоволодіння потерпілої, де за допомогою металевого зубила проник до житлового будинку, звідки викрав цифровий фотоапарат "Samsung".

Суд, на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення засудив злодія до покарання у вигляді 3 років позбавлення волі.

Вгору