Змінили акцент: відомий медіа-колектив випустив нову газету

23 листопада 2016, 17:14

15146750_1847038495531336_1580870623_o

Сьогодні в Черкасах вийшов в друк перший номер нової газети «7 днів Черкаси». До створення нового видання доклав руку творчий колектив, який протягом двох десятиліть видавав відому в Черкасах газету «Акцент».

Втім у вересні цього року власник видання «Акцент» продав.

- Після продажу газети колектив зібрався і вирішив, що розпочне власний проект, який вбере в себе найкраще, що було в попередньому виданні та набуватиме нових аспектів. Ми хочемо зробити в новій газеті те, що не вдалось реалізувати раніше. Це буде більш інформативне, оперативне та цікавіше для читача видання, - розповіла в коментарі «Про все» головний редактор газети «7 днів Черкаси» Тетяна Пархоменко. - У складі редакції газети залишається досвідчена і випробувана команда – менеджери Лариса Сорока, Ірина Змієнко та Тетяна Коломієць, бухгалтер Тетяна Жирна, коректор Алла Шрамко, потужна команда журналістів Борис Юхно, Олександр Полуянов, Олена Буєвич та Тетяна Балякіна.

За словами Тетяни Пархоменко, колектив працював над створенням нової газети понад два місяці. Тематика "7 днів" буде різнобічною – це і гостра аналітика, і висвітлення соціальних проблем, і події суспільно-політичного життя Черкас та  області.

Кошти на видання акумулювали власними зусиллями і додатково залучили інвестора.

- Ми створили газету „7 днів Черкаси“ зусиллями творчого колективу. Звісно, й інвестора залучили. Зазначу, що він - не політик, і жодним чином впливати на редакційну політику не буде, - запевнила головний редактор.

Вгору