сьогодні
09 грудня 2016

22:57

Зливи ми спокійно переживемо, – черкаський чиновник

117557

Цього року було прочищено і промито найбільшу за останні роки кількість труб зливової каналізації, повідомляє УНН-Центр.

“Вперше за останні два роки труби зливової каналізації промиваються. Раніше виключно прочищався бруд зі зливоприймачів. Труба як була, так і залишалася засміченою. Навіть не просто засміченою, а зарослою корінням дерев. Річ у тому, що труби старі, азбестні, щойно дерево знаходить найменшу шпарину в трубі — туди проникає коріння, а слідом потрапляють мулові відкладення, і труба перестає функціонувати. Більшу частину таких засмічень вдалося ліквідувати”, — повідомив начальник відділу вуличної інфраструктури департаменту ЖКК Черкаської міської ради Сергій Отрешко.

Проте він наголосив, що це тимчасовий захід, бо ж насправді треба міняти трубу.

“Завершено облаштування зливової каналізації на перехресті вулиць Грушевського-Одеської. Це останнє перехрестя, де її не було, і ми там просто помпами відкачували воду під час великих злив. На сьогодні ми маємо зливову каналізацію, і звичайні зливи ми спокійно переживемо”, — запевнив чиновник.

Те саме, за словами Сергія Отрешка, стосується і вул. Героїв Дніпра, де зливову нарешті вичистили, зокрема і від коріння тополь. Підтоплення цій вулиці більше не загрожуватиме.

  
Коментарі - 0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


*

* Модератор має право без попередження та додаткових пояснень видаляти коментарі, які не відповідають ПРАВИЛАМ сайту.

КАЖУТЬ ЩО...
СОЦ. МЕРЕЖІ
Читайте нас на Facebook

AVTOsale.ua-всі пропозиції з продажу авто Вашого міста.
Слідкуйте за свіжими новинами в Україні на UKR.NET
Афіша всіх фільмів в кіно на KINOafisha.ua.
Погоду в Черкасах на тиждень дивись на Sinoptik.ua.