Журналіст з Черкас перевіряв чиновників на вірус хабарництва (відео)

14 квітня 2017, 23:03

Сюжет про страшний вірус Habarius Infarcticus зняв черкаський журналіст Валентин Чернявський у передачі "Абзац". Він з телеведучою Ольгою Манько спробував допомогти можливим жертвам – політикам, депутатам і  суддям, інформує "ВІККА".

Адже як відомо, щойно чиновник попадеться на хабарі, як одразу потрапляє в лікарню, "уражений небезпечним вірусом".

Задля експерименту журналістові довелося навіть перевдягтись лікарем, адже від медиків не приховують хвороб, тому Валентин Чернявський запевнив, що одразу розпізнає "ураженого вірусом" чиновника.

Журналісту з телеведучою вдалось потрапити на з’їзд суддів і навіть опитати декількох представників судової гілки влади. Але і з тиском у них все гаразд і на пачку грошей ніхто не зреагував.

Журналістові-"медику" довелось міряти тиск і Олегу Ляшку та розпитувати, чи його часом не спокушали хабарами, та спостерігати як він зреагує на пачку грошей. На що Олег Ляшко відповів, що у кожної нормальної людини пришвидшується дихання при вигляді грошей, тобто запевнив, що вірусом він не уражений.

У поле зору "лікаря" потрапив і нардеп Юрій Павленко, який одразу запевнив, що з тиском усе в нього гаразд, на здоров’я він не скаржиться та зізнався, що йому за чотири каденції депутатства жодного разу не пропонували хабара за перехід до іншої фракції.

Журналістові та телеведучій так і не вдалося діагностувати у чиновників небезпечний вірус. Валентин Чернявський висловив сподівання, що до тих, кого він перевірив, небезпечний вірус не причепиться.

Вгору