Збірна АПБ імені Героїв Чорнобиля з кікбоксингу перемогла у Всеукраїнському турнірі

02 червня 2014, 19:29

З 31 травня по 1 червня в м. Києві пройшов Відкритий Всеукраїнський турнір з кікбоксингу «Київські каштани». Інститут представляла збірна команда з п’яти досвідчених спортсменів.

Про це йдеться на сайті АПБ ім. Г. Чорнобиля.

За результатами змагань у розділі лайт-контакту переможцями турніру стали: курсант факультету оперативно-рятувальних сил Вадим Іванов у ваговій категорії до 84 кг та студент факультету пожежної безпеки та охорони праці Юрій Дідич у ваговій категорії до 75 кг.

У розділі фул-контакт бронзовими призерами змагань стали курсанти факультету пожежної безпеки Сергій Харченко у ваговій категорії до 81 кг та Артур Яковенко у ваговій категорії до 67 кг.

У розділі К-1 (змішаний стиль) переможцем змагань став випускник нашого навчального закладу Віталій Максимів у ваговій категорії до 67 кг.